Bazény

Vlastný bazén na záhrade je ideálnym riešením, ako si s rodinou užiť dni plné slnka a odpočinku. Naše bazény Vám umožnia relaxáciu, rehabilitáciu aj aktívne plávanie podľa ľubovôle. Vďaka viac ako 25-ročným skúsenostiam, dôslednému dbaniu na kvalitu a moderným technológiám Vám zabezpečíme dlhodobú radosť z Vášho bazéna.

Využite našu ponuku doplnkovej výbavy a vytvorte si z bazéna domáci wellnes, tréningové centrum, miesto stvorené na relaxáciu. Nechajte sa rozmaznávať vodnou či vzduchovou masážou, vybavte bazén madlami pre rehabilitačné cvičenia, presvetlite vodnú hladinu, využite na plávanie výkonné protiprúdy. Pomôžeme Vám s vhodnou výbavou bazéna, aby zodpovedal Vašim predstavám. Náš program kompletného riešenia Vám umožní viac než len kúpanie počas niekoľkých slnečných týždňov.

Naše bazény sú vhodné ako pre vnútorné tak pre vonkajšie inštalácie, sú k dispozícii v rozmeroch od 3x2m po 11x4. Jedinečné povrchové úpravy urobia z bazéna výrazný dizajnový prvok Vašej záhrady. Bazén nemusí byť len modrý, zoznámte sa s našou ponukou farebných prevedení. sonna.com.ua/catalog/pokryvala/

Stiahnite si katalóg produktov pre rok 2015

Osem vrstiev k Vašej spokojnosti

Bazény sú vyrobené z ôsmich základných vrstiev, kde každá tvorí dôležitý detail v celkovej skladbe telesa bazéna, nevyhnutný pre jeho správnu funkciu a dlhú životnosť.

Rez stenou