Modely

Bazén Medvedie jazero je jedným z najväčších vyrábaných kompozitných bazénov. Ponúka veľkorysý priestor pre vodné aktivity, uspokojí teda aj vysoké nároky. Súčasťou bazénu je integrované široké a pohodlné schodisko, ktoré ponúka príjemné posedenie a pohodlný vstup do bazéna. V zadnej časti bazéna je pre možnosť relaxácie veľký sedák.

Image 0
Dĺžka: 11,25 m
Šírka: 4,00 m
Hĺbka: 1,45 m

Medvedie jazero

Bazén Balaton obdĺžnikového tvaru ponúka veľký vnútorný priestor. Súčasťou bazénu je široké schodisko navrhnuté tak, aby zaberalo minimálny priestor a napriek tomu umožňovalo pohodlný vstup do bazéna. Bazén je vybavený relaxačným lehátkom a technologickú šachtou.

Image 0
Dĺžka: 8,00 m
Šírka: 3,90 m
Hĺbka: 1,50 m

Balaton

Bazén Bajkal je rodinný typ bazéna, ktorý svojimi rozmermi umožní príjemný pôžitok z kúpania aj viacerým osobám naraz. Bazén je vybavený širokým pohodlným schodiskom, ktoré ponúkne aj príjemné posedenie a relaxáciu.

Image 0
Dĺžka: 8,00 m
Šírka: 4,00 m
Hĺbka: 1,50 m

Bajkal

Novinka pre rok 2014. Obdĺžnikový bazén veľkých rozmerov s obojstranným rohovým schodiskom, ktoré minimálne uberá plochu bazéna a zároveň plní funkciu pohodlného vstupu do bazéna. Schodisko je prepojené pohodlnou relaxačnou lavicou s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa a hydromasáže.

Image 29
Dĺžka: 7,80 m
Šírka: 3,70 m
Hĺbka: 1,50 m

Laka

Novinka pre rok 2015. Obdĺžnikový bazén s veľkým vnútorným priestorom. Bazén je vybavený obojstranným pohodlným rohovým schodiskom, ideálnym pre zastrešenie s bočným vstupom. V čele bazéna je relaxačná lavica s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa a hydromasáže.

Image 0
Dĺžka: 7,40 m
Šírka: 3,60 m
Hĺbka: 1,50 m

Victoria

Bazén Orlík je veľký osemmetrový bazén, ponúkajúci príjemný vnútorný priestor pre vodné aktivity. Bazén je vybavený širokým pohodlným schodiskom, ktoré ponúkne príjemné posedenie a relaxáciu.

Image 0
Dĺžka: 7,90 m
Šírka: 3,30 m
Hĺbka: 1,45 m

Orlík

Bazén Orava je novinkou pre rok 2015. bazén tvare ľadvinky so zaujímavo riešeným priestranným schodiskom, ktoré zaisťuje pohodlný vstup do bazéna, je miestom pre príjemné posedenie a relaxáciu.

Image 0
Dĺžka: 6,15m
Šírka: 3,70m
Hĺbka: 1,4m

Orava

Obdĺžnikový bazén stredných rozmerov s obojstranným rohovým schodiskom, ktoré minimálne uberá plochu bazéna a zároveň plní funkciu pohodlného vstupu do bazéna. Schodisko je prepojené pohodlnou relaxačnou lavicou s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa a hydromasáže.

Image 0
Dĺžka: 6,20 m
Šírka: 3,00 m
Hĺbka: 1,50 m

Slapy

Novinka pre rok 2015. Obdĺžnikový bazén porovnateľnej veľkosti ako bazén Slapy s plnohodnotným pohodlným schodiskom, ktoré je možné vybaviť perličkovým kúpeľom.

Image 0
Dĺžka: 6,35m
Šírka: 3,05m
Hĺbka: 1,40m

Kaspik

Bazén Seč stredných rozmerov v ktorom si možno užiť veľa vodných aktivít. Bazén je vybavený širokým pohodlným schodiskom, ktoré ponúkne príjemné posedenie a relaxáciu.

Image 0
Dĺžka: 6,50 m
Šírka: 3,00 m
Hĺbka: 1,35 m

Seč

Najmenší typ bazéna určený do miest s veľmi obmedzeným priestorom, vďaka malej hĺbke je menej náročný na zabudovanie do terénu. Napriek svojej veľkosti je bazén je vybavený širokým a pohodlným schodiskom, ktoré ponúka príjemné posedenie a relaxáciu, možnosť inštalácie perličkového kúpeľa a pohodlný vstup do bazéna.

Image 0
Dĺžka: 5,20 m
Šírka: 3,00 m
Hĺbka: 1,15 m

Lipno