Farba

Farebné prevedenie Vášho bazénu

Pre jedinečný vzhľad vášho bazénu si vyberte z našej zaujímavé ponuky farebných dekorov povrchov bazénov. Vyberajte z povrchov ladených do modrých, šedých, pieskovcových, bielych či zelených odtieňov. Všetky povrchy sú s perleťovým efektom, kde v niektorých prevedeniach je perleť významným prvkom v iných je doplnkom výrazného granitového prvku. Naše povrchy sú nielen krásne, ale tiež veľmi odolné voči UV žiareniu, mechanickému poškodeniu a vplyvom chemických látok v bazéne obsiahnutých. Najlepšie je vidieť ich na vlastné oči, vyžiadajte si u Vášho predajcu vzorkovník farebného prevedenia.

Povrch bazénu G01
Tmavomodrý povrch bazénu s výrazným perleťovým efektom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom priezračná bez zafarbenia.

Povrch bazénu G02
Tmavo zelený povrch bazénu s výrazným perleťovým efektom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom priezračná bez zafarbenia.

Povrch bazénu G03
Svetlo sivý povrch bazénu s výraznejším perleťovým efektom s drobnými prvkami granitu. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do krásnej svetlo modrej.

Povrch bazénu G04
Pieskovcovo zlatistý povrch bazénu s výraznejším perleťovým efektom s drobnými prvkami granitu. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do svetlo zeleného odtieňa.

Povrch bazénu G05
Biely povrch bazénu s decentným perleťovým efektom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do svetlo modrého odtieňa.

Povrch bazénu G07
Šedý povrch bazénu s decentným perleťovým efektom a výrazným granitovým dekorom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom zafarbená do modrého odtieňa.

Povrch bazénu G10
Modrý povrch bazénu s decentným perleťovým efektom a výrazným granitovým dekorom. Voda bude v bazéne s týmto povrchom priezračná bez zafarbenia.