Montáž

Zabudovanie bazéna

Pred inštaláciou bazéna si rozmyslite vhodnosť jeho umiestnenia. Vhodné je slnečné miesto, pokiaľ možno ďalej od urastených stromov a kríkov, aby sa minimalizovala možnosť pádu lístia a iných nečistôt do bazéna. Bazény sa skôr či neskôr zastrešujú, myslite teda aj na to, aby Vám zastrešenie potom nebránilo vo výhľade z terasy alebo okien do zelenej záhrady a aby ho bolo možné odtiahnuť za bazén pri odkrývaní.

Zoznámte sa s technickými podmienkami daného typu bazéna pre podrobný opis priebehu montáže, k dispozícii ich musí mať aj stavebná firma, ktorá bude pre Vás bazén zabudovávať. Všeobecne platí jednoduchý postup, vyhĺbiť výkop, na dno vyhotoviť rovnú betónovú dosku. Po osadení bazénu sa vykonáva podmurovanie schodiska a za súčasného napúšťania zásyp suchým stabilizačným betónom. Veko pre bazén sa robí len o niečo málo väčšie ako je samotný bazén, ten Vám privezieme už kompletne osadený a tak sa nie je potrebné vo výkope okolo neho pohybovať, minimalizuje sa tak spotreba zásypového materiálu. Skonzultujte vhodnosť umiestnenia technológie k bazénu.

Bazény BALAREPO sú štandardne ukončené golierom, finálne úpravy terénu - dlažba, dosky, drevo-plast, atď., možno teda ľahko zakončiť pod ním .

Zabudovanie nášho bazénu nie je náročnou záležitosťou, avšak nevhodne vykonané stavebné práce Vám budú kaziť radosť. Buďte teda dôslední k dodržiavaniu postupov podľa technických podmienok.

Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz
Montaz