Medvedie jazero

Bazén Medvedie jazero je jedným z najväčších vyrábaných kompozitných bazénov, svojím úžitkovým priestorom uspokojí aj náročnejších zákazníkov.

Súčasťou bazénu je integrované široké a pohodlné schodisko, ktoré ponúkne nielen pohodlný vstup do bazéna, ale aj priestor pre relaxáciu do ktorého Vám integrujeme perličkový kúpeľ.

Bazén je po celom obvode vybavený širokým pochôdznym golierom, ktorý výrazne uľahčuje a zlacňuje realizáciu okolitej povrchovej úpravy.

Vyberte si z nami ponúkaných exkluzívnych povrchových úprav a dodajte svojmu bazénu jedinečný vzhľad, zoznámte sa s našou ponukou vybavenosti bazéna.

Dĺžka: 11,25 m
Šírka: 4,00 m
Hĺbka: 1,45 m
Objem vody: 50 m3

Na stiahnutie:
   Nákres

Využite našu doplnkovú výbavu a vytvorte si z bazéna domáci wellness, tréningové centrum, miesto stvorené na relaxáciu.

Doprajte si perličkový kúpeľ v priestore schodiska bazénu, kde sú vo vode vytvárané vzduchové perličky s masážnym efektom. Perličkový kúpeľ je relaxačná procedúra vhodná aj pre deti. Má pozitívny vplyv na krvný obeh, uvoľňuje svalstvo, tíši bolesť kĺbov, pozitívne pôsobí na psychiku.

Pre možnosť rekreačného aj kondičného plávania vo vašom bazéne inštalujeme výkonné protiprúdy, u ktorých je možná regulácia výkonu podľa Vašich potrieb. Plávanie je jednou z najzdravších športové aktivít, užite si ju teda aj vo svojom bazéne.

Vhodne zvolené rozmiestnenie masážnych dýz, poháňaných výkonným čerpadlom Vám poskytne príjemnú hydromasáž. Tá je vykonávaná silným prúdom vody s jemným prídavkom vzduchu, ktorá má za následok prekrvenie pokožky a celého tela. Pôsobí priaznivo na problémy s chrbticou a svalstvom, pôsobí priaznivo na celulitídu.

Zažite atmosféru, ktorú Vám ponúkne počas teplých večerov osvetlený bazén. Vonkajším osvetlením ho nemožno nahradiť, presvetlená vodná hladina vás svojou atmosférou nabáda k príjemnému posedeniu pri bazéne aj vo večerných hodinách.

Zoznámte sa podrobnejšie s možnosťami vybavenosti bazéna.

Po vyplnení tohto formulára Vám na uvedené kontaktné údaje zašleme predbežnú cenovú ponuku požadovaného bazéna. Aby sme Vám spracovanú ponuku mohli odoslať, prosíme o vyplnenie telefónu a e-mailu.

Umiestnenie technológie

 Technologická jama
 Záhradný dom
 Iné

Vybavenie bazénu

 Perličková kúpeľ
 Masážne trysky
 Protiprúd
 Osvetlenie

Ovládanie technológie

 Pneumatické tlačítka
 Dialkové ovládanie

Ohrev bazénovej vody

 Tepelné čerpadlo
 Tepelný výmenník
 Elektrický ohrev

Úprava bazénovej vody

 Dávkovač chlóru
 UV lampa + dávkovač chlóru
 Elektrolýza slanej vody
 Automatické riadenie elektrolýzy, dávkovanie pH
 Automatická stanice Asin Aqua Redox

Zastřešenie

 Mám záujem, uvažujem

Kontaktné údaje

Viac informácií

Medvedie jazero
Medvedie jazero
Medvedie jazero